Plnohodnotné jídlo na cesty, které se ti vejde do kapsy

Jídlo pro každodenní dobrodružství – tak zní slogan vydatných oříškových nápojů Nutberg. Když mi přišla nabídka tenhle produkt vyzkoušet, řekla jsem si: „…a vlastně proč ne?“ Přibalit ho s sebou na cesty nemusí být vůbec špatný nápad a navíc mám pro oříšky a kokos slabost.

Teď ale vážně, o co jde? Nutberg je jídlo ve formě nápoje, který obsahuje samé přírodní suroviny, jako jsou mandle, kokos, oves, chia semínka, kakao, skořice, himalájská sůl a další. Žádné umělé přísady v něm nenajdeš. Je to tedy opravdu plnohodnotné jídlo, které navíc zasytí. Jeho příprava je nadmíru jednoduchá. Stačí smíchat sypkou směs s vodou nebo mlékem a je to. Pro další informace navštiv web nutberg.cz.

 

 

A jak nápoje Nutberg hodnotím já? Rozhodně kladně! Chuťově mi sedl, ačkoliv jeho chuť není nijak zvlášť výrazná. Nejvíc mi chutnal při smíchání s mlékem, ale zároveň mi v téhle kombinaci přišel opravdu velmi sytý. Jelikož se snažím jíst střídmě, zato vícekrát než jen 3x denně, bohatě mi stačilo přichystat si nápoj z poloviční porce. Rychlou přípravu i to, že dokáže zasytit na delší dobu, jsem ocenila při nejednom výletu stejně tak dobře, jako při hektickém dni v práci.

 

 

Vyrábí se ve třech příchutích – klasik, kakao a banán. Je ale docela těžké určit, která příchuť mi chutnala nejvíc. Podle mě mezi nimi žádný výrazný rozdíl není, ale to je samozřejmě subjektivní názor. Na každodenní konzumaci to tedy není, protože se ho nejspíš přejíš už po pár dnech. S trochou fantazie ho lze ale využít při přípravě jiných dobrot. Já jsem ho například přisypávala do ovocných smoothie nebo do domácích sušenek, kde částečně nahradil mouku.

 

 

Jedinou nevýhodu vidím v ceně, která se pohybuje od 58 do 86 korun za porci v závislosti na počtu jídel v balíčku. Pokud například koupíš balíček 84 jídel, vyjde tě jedna porce na 58 Kč, což je celkem 4 870 Kč. Protože bych si asi sama tolik jídel najednou nekoupila, ocenila bych, kdyby se dal produkt koupit i v kamenném obchodě v libovolném počtu.

Nápoj jsem testovala i na celé svojí rodině. No musím říct, že všem moc chutnal. A když myslím všem, tak mám na mysli i našeho čtyřnohého člena. Takže za mě i za celou rodinu palec/drápek nahoru!

 

 

Ze stejného soudku...

2 thoughts on “Plnohodnotné jídlo na cesty, které se ti vejde do kapsy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
10 + 3 =