Povedená fotokniha aneb kam s fotkami z dovolené

Já a fotky, to je moje. Před nedávnem jsem na internetu narazila na jednu velmi působivou recenzi fotoknihy od firmy Saal Digital. Její autorka získala kupón v hodnotě 1 200 Kč na zhotovení fotoknihy výměnou za zveřejnění hodnocení na svém blogu, a jelikož tato nabídka stále platila i pro další adepty, rozhodla jsem se do toho jít taky a to s fotkami z mé poslední cesty do Jihoafrické republiky.

fotokniha_1

Firma na mě udělala dobrý dojem už během naší e-mailové komunikace. Po obdržení slevového kupónu jsem se okamžitě vrhla na vytváření fotoknihy. Stáhla jsem si program, který je přehledný, velmi intuitivní a neseká se, takže jsem fotoknihu měla během jednoho večera hotovou. Program  má také v nabídce spoustu krásných fontů a zajímavých šablon pro rozvržení fotek na stránky.

fotokniha_5
fotokniha_6
fotokniha_7

Je jen na vás, jaký formát fotoknihy zvolíte, kolik stran bude mít, zda budou matné či lesklé nebo jakou si vyberete vazbu – s vatováním nebo bez něj, v matném, lesklém nebo dokonce koženém provedení. Různým kombinováním se dostanete na různé ceny. Já jsem zvolila čtvercový formát 19 x 19 cm, lesklou vazbu s vatováním a lesklé vnitřní strany. Při počtu 32 stran mě fotokniha vyšla na něco málo přes 1 200 Kč. Cena na můj vkus celkem vysoká, ale ta kvalita!

fotokniha_12
fotokniha_11
fotokniha_9

Viděla jsem spoustu fotoknih. Žádná z nich mě ale nenadchla tak, jako ta od Saal Digital. Vše je opravdu precizní. Jednotlivé strany jsou z kvalitního, pevného fotopapíru. Ve fotoknize nenajdete žádná firemní loga nebo rušivé interní nápisy. A co mě dostalo snad ze všeho nejvíc, je dokonalý přechod fotek na švu. To, že máte fotoknihu jen do několika pracovních dnů doma na stole, je už jen třešničkou na dortu.

fotokniha_3
fotokniha_2
fotokniha_8

 
Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Ze stejného soudku...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Solve : *
4 − 4 =